Člověk je soudržným, komplexním a subtilním celkem. Představuje syntézu etap vývoje na planetě Zemi a jako takový náleží 3,8 miliardy let do nerostného světa svou hmotou, 350 milionů let do rostlinného světa svým energetickým nebo elektromagnetickým systémem, 200 milionů let do zvířecího světa svými emocemi a fyzickým fungováním. Mysl se objevila před pouhými 100 tisíci lety. Vývoj o oblasti mysli se děje právě teď a v blízké budoucnosti. Avšak naše tělo je velmi starou, spolehlivou strukturou s vlastní inteligencí a autonomním systémem fungování. Tělo nelže. Nemůže existovat spokojená duše v nemocném těle. Pomozme mu, využijme jeho schopnost nezměrné samoregulace a nakonec se uleví i naší psychice. Trvalé odstranění problémů je ale podmíněno uvědoměním si příčiny, vše ostatní nám na této cestě jen pomáhá...

 

Ohlasy uživatelů :

Ahoj Radime,

právě jsme se vrátili z plesu a já po třech letech, kdy mi bolesti nedovolovaly tančit / což já moc ráda / jsem si to užila a protančila jsem se do dnešního rána. Musím Ti moc poděkovat. Jsem Ti vděčná. Vše dobré ....

S láskou                 Ivona 

 

Ahojky Radimku,

A moc děkuji za to, že jsi, mám Tě moc ráda a možná ani slovy neumím vyjádřit to jak si Tě vážím a děkuji že mě můj osud zavál k Tobě. Terapie a kurzy u Tebe mi dali strašně moc do mýho života co se týče uvědomění, vím že jsem na začátku a  těším se na to jak na sobě bude neustále pracovat, ale z poznatky od Tebe je to pro mě od teď mnohem snazší, už nepolecuju životem od ničeho k ničemu, ale hezky si ho užívám v současném okamžiku. Myslím, že kdo si nezažil Tvoje kurzy a nepřijal poznatky do svýho života – nemůže snad v komplexnosti ani svoje bytí nikdy pochopit na tož parádně žít. V životě nejsou žádný problémy, jsou to je zkušenosti – někdy příjemné a jindy zas nepříjemné – které nám ukazují cestu naším osudem a jen když se ze zkušeností poučíme tak se náš osud bude vyvíjet správným směrem. MOC DĚKUJI. Mým tělem vibruje čisté uvědomí a já s láskou prožívám každičký okamžik.

Měj se krásně, s láskou a úsměvem na tváři levitující Marťánek J

 

 

Ahoj Radimku,
díky za další tip knihy a za poslanou fotku. O víkendu jsme Tě sice pěkně unavili, ale byla úžasná atmosféra.
Ještě v neděli jsem všem v rodině dávala kvankovku a co se nestalo - mamka už je na ní „závislá“  :)  ustává jí bolest v ramenu.
Lenka

 

Dobrý den Radime,

chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za včerejší konzultaci, strašně moc mi to dalo si takhle s Váma povykládat.

Máte fakt můj obdiv, za Vaši práci byste měl dost Nobelovku.

Ani slovy asi neumím vyjádřit ten vděk, za to jak ste mě v mým životě nasměroval uvědoměním si mé podstaty.

Vím, že mám ještě dlouho cestu před sebou co se týče sebepoznání, resp. ta moje cesta bude tak dlouhá jak můj život, a já jsem za to ráda, a těším se na to že bude hodně dlouhá a já si ji budu naplno užívat J

Opravdu moc díky a těším se na naše další setkání Marťa

PS: jooo a co ste mi to namíchal ze kouzelnej lektvar? J ve mně to tak nádherně vibruje a cítím se naprosto úžasně J jste pro mě kouzelníkem

Mějte se krásně

 

Dobrý den,

z GNM jsem nadšená, ukázala mému životu správný směr.
Moc Vám děkuji
Tereza
 

 

Děkuji za krásné poznání GNM :)

Jakub

 

 Ahoj Radime, (pokud se neurazíš dovoluji si tykat z titulu účastníka l.kurzu GNM, oslovení pane Němeček mi jaksi nejde už přes pusu).

Hned po skončení kurzu jsem začala EFT trošku používat, jelikož můj syn měl před zkouškou Patologické anatomie a po měsíci a půl denodenního 16 -17 hodinového učení denně se mi před zkouškou asi týden hroutil, tak jsem to hned použila. Neměla jsem přečtená ani skripta, ale ťukala jsem co mě napadlo, jen aby se uklidnil (dokonce jsem povolávala na pomoc i anděly). Paradoxní je že můj syn na to nevěří a mě i mé dceři říká v dobré víře "čarodějky. Ťukala jsem na to aby neměl strach, aby se v noci vůbec vyspal, aby ho nebolelo v krku, aby  dostal dobrou otázku, aby působil dobře na profesorku atd. atd. V neděli jsem ho vyhodila po cestě na Vranovskou přehradu na dovolenou v Brně a čekala v úterý jak to dopadne. V úterý zavolal že to jako jeden z mála udělal, a děkoval za podporu, tak šťastného jsem ho v životě neviděla.

Jinak jsem to ještě použila na svůj bolavý zub, to taky zabralo, na bolavý kotník (to trvalo trošku déle) ale snad už je to taky dobrý.....

.....semináře byly hrozně zajímavé, ale informací takové množství že si málo co pamatuji, chtělo by to na podzim opakovačku a připravit si dotazy už dopředu. Nejlepší jsou ty praktické případy tvých klientů, to mi utkví v hlavě nejvíc.

Zatím ahoj zdraví Zdena 

 

Dobré ráno,
 
víkend s energetickou psychologií byl pro mě velkým přínosem, jste odborník, Vaše semináře mohu všem vřele doporučit! Nyní pracuji na svém sebevědomí, občas mi připadá, že se v tom pěkně plácám - nevzdávám se! Natočené ukázky klidně použijte. ...
 
Pěkné léto, s pozdravem
Tereza

 

Tak dnes úžasnej stav, konečně úleva, sevření ze strachu z opuštění je myslím fuč. Jsem celá nabitá, je skvěle, snad to vydrží!

Radimečku úžasnej, jsi skvělý! dík, dík, dík, tisícerý dík! Fakt to funguje! úžas, úžas, úžas, dikas dikas, dikas....., ťuky ťuky Ťuk, je mi všechno fuk - krom K-ST, GNM a EFT samozřejmě !!!!!!  Moc Tě zdraví Tvá vděčně oddaná, z hysterie probraná - (doufám, že už mít záchvaty nnebudu, kdyby to na mě šlo, co bude Romanka dělat? - NO PŘECI ŤUKAT!!!)

Měj krásné dny, R

 

Dobrý den pane Němečku,byla jsem u Vás v centru 9.3.2012 se svým synem Patrikem (potíže: především bolení žaludku, pálení žáhy, varikokely). Diagnostika - blok z nezájmu otce už od prenatálu (nejspíš). Chtěl jste, abych Vám napsala krátké info o průběhu uzdravování. Nejhorší fázi měl v pátek večer 9.3., bolel ho žaludek, nechtěl sedět, ležet, až kolem 23 hod. bolest zaspal. Víkend proběhl hladce - žádné teploty, výkyvy nálad nebyly, dokonce v neděli odpoledne jsme byli chvíli lyžovat. Začátkem týdne byl jako rozzářené sluníčko - spoustu energie, elánu, nových předsevzetí apod. 

Lenka

 

Ahoj Radimku,přeji ti krásný den a doufám,  že si užíváš krásné slunné dny :-) Mrzí mě, že jsem si nechala ujít seminář k transformaci myšlení, ale je toho teď tolik, že to všechno nestíhám pobírat. Tak se budu těšit na květem, koukala jsem, že tam budeš mít další kolo transformace:-) Ještě jsem ani nezpracovala informace z EFT a musím  říct, že to je síla. Zase mám pocit, že je všechno intenzivnější, tolik věcí se mi teď mění a já jsem jenom v úžasu. Už mě netrápí věci, co mě dřív srážely a "něco" mě jakoby přímo za ruku vede k věcem, které mám řešit.  A i ta síla přichází, sice jen pozvolna, ale asi tak, jak je to potřeba. Martina

 

Ahojky:

Tak: dnes jsem už stihla udělat tolik, co jindy mastím 14 dní. Lenost je fuč, Vlastičce jsi tak trochu překazil předpověď mé lenivé budoucnosti. Plakátek vytisklej (musím dokoupit barvičky do tisku, aby to bylo lepší). Píšu, nápady jak prase, asi se taky léčím, mravenčení mého hrudníkového brnění, třeba i pochopím, co mám pochopit.  No, Radi, nevím, jak vyjádřit vděk, jsi naprosto úžasnej, máš můj obdiv. Asi až teď jsem plně pochopila ty sny o delfínech, asi až nyní ze mne bude ten pravej spojenec pro správnou věc beze strachu z ohrožení. 

 

Radimku:)mám za sebou už pervní eft po ránu ve škole..po pátečním hovoru s dívčinou už nebylo skoro co dělat, prošly jsme všechno..Radimku..já ti tolik moc děkuju:)

 

Dobré ráno Radime !!

Včera jsem to "zkusila" a měla jsem pocit jako kdybych se v tom koupala, když "to " přislo několikrát zasebou.

Pocit štěstí který se dostavil byl úžasný, prostě droga. Pak jsem z toho byla tak rozhozená a nabitá a chtěla jsem to říct celému světu, že už jsem "tam" byla, že jsem nemohla vůbec usnout.

Knížka o kvantovém unášení leží vedle mé postele už dva roky, ale teprve teď jsem pochopila co to je...

Dík za všechno Zd.

 

Dobrý den,

pane Němečku, milionkrát děkuju za přání i za dárek.

Ale já mám pro Vás taky jeden  nachystaný. Možná Vás to nepřekvapí, ale já jsem v úplné pohodě lyžovala ve 3 000m !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Věřila a doufala jsem v to, ALE byla to skutečnost !!!!!!!!!!!!!! SEN !!!!!

Tak a teď Vám i všem Vašim blízkým přeju ,ať se Vám splní všechno, co si přejete !

Požehnané svátky

A v příštím roce nashledanou….

Dana 

 

Dobrý večer Radime. 

S odstupem času mám nutkání Vám napsat můj příběh. Od doby co jsem byl u Vás se toho dost změnilo. Musím říct že jsem byl zprvu trochu nedůvěřivý k takovým metodám léčení, ale ty změny jsou tak markantní že na tom opravdu bude moc pravdy. Mé problémy se spaním jsou vyřešeny. Spím tak dobře jak jsem nespal už dlouho. Mám ale další velké zlepšení co se týká spalování nebo metabolismu. Jím s velkou chutí a každý den chodím na velkou, nemám pocit že jsem přecpaný  a že se nemohu po jídle hýbat. Také mě absolutně zmizely kocoviny. Párkrát jsem od té doby byl něco slavit a já vždy po takové oslavě doslova marodil. Ibuprofein už nepotřebuji. Přišla na mě také jedna chřipka a trvala jen den. A ještě jedna věc.  Asi rok jsme se snažili o druhé dítě a teď se to povedlo. Nevím za co všechno patří Vám dík, každopádně jsem Vám velmi zavázán a měl bych zájem o nějaké Vámi konané kurzy.

 Děkuji, Drozd

Dobrý den  Radime, chci se jen zeptat, zda je ještě volné místo na kurz automatické kresby tento týden.Byla jsem u vás v sobotu na kurzu kvantového léčení a jsem pořád ještě v šoku, jak to působí.

Přeji sluníčkový den.

Havelková

 

Krásný den Radime,
děkuji za fotky i materiály. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost zúčastnit se tvého
kurzu. Dověděla jsem se spoustu zajímavých věcí. Atmosféra byla opravdu velmi příjemná a uvolněná.
Ještě jednou velké díky.
S láskou Simona

Dobrý den pane Němečku,ve čtvrtek jsem byla u Vás na léčbě a po té jste mi po analýze dal kapky vibrační esence volně žijicích zvířat. Opravdu mě překvapil účinek léčby i kapek. Hned následující den jsem byla hodně unavená a měla jsem velkou potřebu spánku.....Třetí den jsem měla sen, který mě zvedl z postele, což se mi snad ještě nestalo....Renata

- Ahoj Radime, kapičky řádí až je to neuvěřitelné.Manželova horečka skončila po třech dnech,jak jsi říkal,nyní chodí po bytě,píská si,prozpěvuje a začal vařit.On,co nikdy nevařil !.......Marta

- Ahoj Radime, syn dostal silný zánět do oblasti "hráze" před konečníkem,nemůže ani chodit....................ano,souviselo to s jeho bývalou přítelkyní,využívala ho a byla mu nevěrná,těžce to nesl,ale už jsou to 2 roky..........vše zmizelo a syn se cítí dobře, i tak nějak sebejistěji.....Michaela

- Dobrý den Radime, manžel onemocněl a také z něj šly opravdu hrozné věci, ale starala jsem se o něj a zažili jsme celá rodina krásné,klidné Vánoce. Po dlouhé době jsme si to opravdu užili..........

- Ahoj Radime!Dnes, po několika kapkami svého léku, můj zrak je lepší a cítím se skvěle. To není vtip.Diky mockrát!

 

- Dobrý den Radime,

 jooo ... co ste mi to namíchal ze kouzelnej lektvar? Cítím, jak to ve mně  tak nádherně vibruje a cítím se naprosto úžasně :) jste pro mě kouzelníkem

Mějte se krásně, Martina