...Vývojové fáze "nemoci"

Co není Germánská Nová medicína : 

GNM není v pravém slova smyslu teraputický nástroj, ačkoli poznáním pravého stavu věcí a uvědomněním si příčiny svých zdravotních potíží dojde automaticky k jinému náhledu na vlastní nemoc i souvidející okolnosti a tím i k částečnému uvolnění se z konfliktu, což je jedinná cesta k trvalému uzdravení. GNM ale není technika, jenž vás "vyléčí" !

Co tedy vlastně je ta GNM ? :

GNM je unikátní diagnostický nástroj založený na objevení 5 přírodních zákonů MUDr. Hamerem (internista,onkolog,psychiatr) . GNM je představitelem tzv. demokratizace medicíny , jenž je zvláště v dnešní době více než potřebná. proto je tké tato věda utajována před školní medicínou a v rámci možností farmaceutických firem i cenzurována. MUDr. Hamer byl sám po obhájení GNM před 30 !!! komisemi složenými z lékařských a akademických kruhů obviněn s psychické poruchy, vězněn a byl mu odebrán lékařský diplom. To vše jen na základě prosazování GNM v praxi ! Komu záleželo na tom,že v té době měl již na svém kontě jako primář onkologie přes 6000 vyléčených pacientů s rakovinou... Takovou moc má farmaceutická lobby v moderním světě. proč se tak bojí ? Protože praktikováním GNM pozbývá náročná a drahá léčba a obrovská spotřeba léčiv smyslu. Navíc jde většinou přímo proti schopnosti pacientova těla vyléčit se. V dnešní době je spíše pravidle, že nemoci lidem přímo způsobuje a léčí... Vyjímkou je samozřejmě záchranná služba, akutní medicína a pod.. Mnoho zázračné lékařské péče by však nebylo vůbec potřeba (odhadem až 80% ), kdyby se kladl důraz na skutečnou preveci a psychickou hygienu. Nemocným a ustrašeným lidem se však vládne mnohem snáze,není liž pravda ? Proto se o GNM nikde v nemocnicích nedozvíte...

Ačkoli je GNM 100% přírodovědecká metoda diagnostiky, má v sobě zakódovaný rovněž i duchovní obsah. Ukazuje nám totiž co je příčinou našich potíží = co máme nevyřešeno = co děláme v životě špatně = v čem jdeme proti potřebám své duše !!!

Poznáním GNM se vytrháváme z pozice bezmocného pacienta, jsme sami schopni určit ,co se v nám děje a zda-li je to pro nás dobré či nikoli . Zbavuje nás strachu,paniky a vyčerpání, což jsou hlavní příčiny úmrtí v našich nemocnicích !!!

GNM vysvětluje veškeré tzv.onemocnění jako smysluplný děj - odpověď organizmu na prožité trauma či psychický stav . Nic se v nás neděje o čem by mozek nevěděl či to neřídil. Jsem schopni přesně určit spouštěč onemocnění tj. konflikt, v jaké fázi nemoci se nacházíme a jaký bude její další průběh. Jsme rovněž schopni určit jakou budeme mít teplotu, které mikroorganizmi budou přítomni, která část mozku a jak bude proces řídit a pod..

Zajímejte se, dokud jste ještě zdraví.....

 

 

 5 přírodních zákonů objevených Dr. Hamerem

1-   Biologický tzv. „železný“ zákon pravidel rakoviny( DHS na 3 úrovních, Hamerovo ložisko v mozku, průběh biologického programu ve 3 úrovních současně )

2-   Přírodní zákon o dvoufázovosti biologických zvláštních programů v případě vyřešení konfliktu 

3-   Ontogeneticky podmíněný systém smysluplných biologických zvláštních programů u rakovinového bujení

4-   Ontogeneticky podmíněný systém mikrobů

5-   Zákon o chápaní tzv.“nemoci“ jako části vývojově-historicky chápaného smysluplného zvláštního programu přírody

( v přírodě se neději nic,co by nemělo smysl, nýbrž každý děj po traumatické prožitku řeší smysluplné biologické zvláštní programy přírody,mající za cíl vyřešení aktuálního problému ) 

 

www.pilhar.com/News/Praesentation_CZ.pdf

 

Příklad ignorování GNM za účelem zisku za cenu úmrtí či poškození zdraví : OČKOVÁNÍ děložního čípku

Přítomnost HPV viru je již fáze opravy po předchozí nekróze, řízené Kortexem(šedou kůrou mozkovou),vlivem emocionálního konfliktu : nechci se s ním stýkat, nemůžu se s ním stýkat, rádi bychom se stýkali,ale nejde to nebo takto mně zneužil,využil... a pod.. Předchozí nekróza je doprovázena zastavením menstruace a nechutí k sexu za doprovodu hormonálního vychílení ve prospěch testosteronu. Uvolněním se z konfliktu dojde návratu do původního stavu na všech úrovních. Nekróza-úbytek buněk děložního čípku je opravována zpětným doplňováním čili množením buněk. A právě v této fázi zaznamenáváme přiznaky "nemoci" a je nám diagnostikována rakovina. Tato rakovina ale sama "zmizí"  po emocionálním uvolnění konfliktu nebo po návštěvě terapeuta. Bohužel to má pro zdravotní systém jednu nepřekonatelnou nevýhodu - znamenalo by to vyléčení namísto "léčení" a navíc zadarmo !!!

Pokud vás zajímají i další podvody současného systému jako např. Leukémie, infarkt, AIDS, štítná žláza, cukrovka a pod., přihlaste se na seminář GNM v našem Vzdělávacím Centru Nové medicíny. Těšíme se na vás :)